Najtrudniejszy fragment strony do zrobienia to właśnie ta sekcja ;)

Podobno tworzę dobre kadry. Słyszałem też, że świetnie wyczuwam momenty. Ale i tak najlepsze było jak dowiedziałem się, że nie rzucam się w oczy w czasie robienia zdjęć (chodziło o reportaż w kościele).

Ucieszyłem się wtedy bardzo wiedząc jaki jestem duży :)

Faktycznie taki mam styl, poluję na momenty i tworzę z nich dobre kadry (to musicie ocenić sami), bez reżyserii i starając się być dyskretny.

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2009r. i trwa. Zapraszam do współpracy. 

 

Tomek Solecki 

Fotograf freelancer

Zobacz Portfolio

Kontakt

W tym miejscu skupię się na ofercie skierowanej do Par planujących ślub bo o to najczęściej pytacie.

Zapewnię kompleksową całodniową obsługę od przygotowań przez błogosławieństwo, ceremonię w kościele lub USC po wesele do końca oczepin. Na sesję plenerową umawiamy się w innym dogodnym terminie. 

Nie stosuję typowej oferty pakietowej, każda oferta jest ściśle dostosowana do Waszych potrzeb i wymagań. Jeśli umówimy się na cały pakiet usług sesję narzeczeńską wykonuje GRATIS.

Piękny fotoalbum, podobny do tych widocznych obok jest zwieńczeniem spędzonych razem chwil i idealną pamiątką na lata. Całość materiału otrzymujecie na pendrive'ie lub płycie BR, w zależności od tego co wybierzecie. Nie pozostając w tyle za rozwojem techniki dodatkowo zdjęcia przekazuję Wam w formie galerii internetowej, do pobrania i/lub prezentacji on line. 

Jeśli chcecie uzyskać więcej szczegółów proszę skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT. Zachęcam również a może najbardziej do kontaktu telefonicznego a następnie spotkania przy kawie, aby omówić ofertę i wziąć do ręki albumy, zdjęcia i ocenić je na żywo .

Najczęściej pracuję na terenie województwa Dolnośląskiego. Wrocław, Zgorzelec, Jelenia Góra, Bolesławiec, Legnica, Lubań, Karpacz, Kotlina Kłodzka. Nie oznacza to, że ograniczam się tylko do tych miejsc pracowałem już w różnych zakątkach naszego kraju, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Opole, Toruń, Inowrocław, Międzyzdroje, Pruszków, Warszawa. Jeśli zechcecie dojadę w każde miejsce w kraju i za granicą.